+420 380 602 200 info@kvalitex.cz
Vyberte kategorii magazínu
Přivítejte jaro i ve své ložnici

Ložnice je místo, kde trávíme až třetinu dne, proto bychom se v ní měli cítit příjemně. Stejně tak jako my se převlékáme ze zimních kabátů do lehkých jarních, tak by si zasloužila nový kabátek i naše ložnice. 

Kalendár03. 03. 2022

 

Po zimě se začíná znovu vše probouzet k životu a přichází jedno z nejhezčích ročních období - jaro. S blížícím se příchodem jarní rovnodennosti přibývají sluneční paprsky, které zlepší náladu každému z nás a zaženou snad všechny zimní chmury. A stejně jako první jarní kvítky vykukující z trávy i my začínáme nedočkavě vyhlížet první teplejší dny. Jaro je prostě úžasné období, ať už ve svých barvách, tvarech či vůních. 

Nebojte se, nenabádáme vás, abyste s přicházejícím jarem vymalovali nebo rovnou vyměnili nábytek, k navození jarní atmosféry si dozajista vystačíte s pár vhodně zvolenými dekoracemi a textiliemi s jarními motivy. Přenesete si tak kousek jara a jeho energie i domů.

Květinové vzory a svěží barvy

Pokud už jste se rozloučili se zimou a vítáte jaro s otevřenou náručí, máme pro vás několik tipů, jak si nástup jara ještě více užít. K jaru neodmyslitelně patří květinové vzory a radostné barvy. Dopřejte i vy své ložnici jarní motivy a převlečte postel do květinových vzorů a svěžích barev zalitých jarními paprsky slunce.

Nadšení milovníci jara jistě ocení jemné květinové vzory z naší kolekce Provence, které vám dopřejí pocit, jako byste usínali a probouzeli se na rozkvetlé louce. Dáváte-li přednost bavlněnému saténu, který zaručuje vysokou kvalitu a životnost, vyniká decentním leskem a působí luxusně, určitě neopomeňte probádat i naši Luxury Collection, v níž se jarní vzory rovněž nachází, neboť takové ložní prádlo musí učarovat každému, nejen romantické duši.

Základem kvalitního spánku je i vhodně zvolená přikrývka

Pro jaro nejsou typické jen světlé, veselé barvy, ale také jarní únava. Abyste ji přečkali bez větších potíží je důležitý také kvalitní spánek. A jedním ze základů dobrého spánku jsou i vhodně zvolené přikrývky.

Patříte-li k těm, kteří s prvními jarními paprsky odhazují nadbytečné svršky, je dobré vyměnit teplou zimní přikrývku za její odlehčenou variantu. Z naší nabídky si určitě vyberou i ti, kteří si počkají, až se teploty na teploměru vyšplhají přeci jen o něco výš a ještě se raději zachumlají v teplejších peřinách.

Myslete na to, že i drobnosti mohou učinit vaši ložnici ještě krásnějším místem a přivítejte jedno z nejkrásnějších ročních období, kdy se příroda probouzí k životu, i u vás doma.