+420 380 602 200 info@kvalitex.cz
Vyberte kategorii magazínu
Potřebujete nové povlečení? Udělejte si radost ještě před Vánocemi!

Baví vás ladit domov podle posledních trendů a měníte dekorace podle ročních období? Nebo byste chtěli potěšit tematickým dárkem vaše blízké? 

Kalendár04. 10. 2021

Blíží se Vánoce, kdy si všechno tohle můžete dopřát. Začít můžete třeba u vánočního ložního povlečení, které vám bude atmosféru blížících se svátků připomínat každý den. Máme pro vás tipy, jaké barvy a vzory patří letos mezi nejoblíbenější.

Návrat tradičních vzorů

Co může být víc zimního, jak motiv s vločkami? V Kvalitexu máme na výběr hned dvě barevné variace, modrošedou a červenobéžovou. Můžete si tak užít zimní romantiku i tehdy, když bude venku nad nulou.

V poslední době se mezi oblíbené vánoční motivy dostaly i tradiční skandinávské vzory se soby. Víte, že sobi jsou symbolem Vánoc teprve 200 let? Předtím je severské národy spojovaly s magií. Dnes si kouzelnou atmosféru severské symboliky můžete vychutnat i u vás v ložnici. Navíc, povlečení se soby určitě sklidí na Vánoce mnohem větší úspěch, než když blízké obdarujete svetrem se stejným motivem.

Pokud chcete spíš něco neutrálního, sáhněte po povlečení s hvězdami, které využijete i jindy v roce.

Kombinujte slavnostní barvy

Pokud chcete vyzkoušet něco nového, ale máte rádi jednobarevné povlečení bez vzorů, můžete si vyhrát s barvami. Slavnostní ráz dodá ložnici barva smetanová, vínová nebo tmavě fialová. Nebojte se barevně odlišit prostěradlo. Pokud navíc zvolíte jako materiál bavlněný satén, bude postel působit opravdu luxusně. Saténové povlečení se hodí i jako dárek.

Nezapomeňte zkontrolovat přikrývky!

Máte už vybráno nové povlečení a těšíte se, jak vaše ložnice prokoukne? Aby to nebyl jen dojem na první pohled, zkontrolujte si i zimní přikrývky a polštáře, jestli náhodou neslehly. Na co by vám bylo krásné povlečení, kdybyste se vzbudili uprostřed noci zimou?

Jestli zjistíte, že potřebujete nové kousky, podívejte se do kategorie Přikrývky a polštáře a vyberte si z naší nabídky thermopřikrývek.

Nové vánoční povlečení určitě udělá radost nejen vám, ale i vašim blízkým, takže si ho klidně můžete zapsat mezi seznam dárků na Vánoce. Anebo je obdarovat jen tak, aby si svátky užili už ve vyladěné ložnici!