+420 380 602 200 info@kvalitex.cz
Vyberte kategorii magazínu
Začínáte s příchodem sychravého počasí přemýšlet o nákupu nové zimní přikrývky a polštáře?

Zima už klepe na dveře a v našich ložnicích začíná s pravidelným větráním trochu přituhovat. Patříte mezi ty, kteří každý večer před spaním přidávají teplotu v ložnici nebo nasazují teplé ponožky?

Kalendár09. 11. 2021

Nebylo by lepší se spíše tulit do teplé zimní přikrývky a položit hlavu do měkkého polštáře? Pokud na obě dvě otázky odpovídáte souhlasným ano, máme pro vás pár tipů. Pomoci vám mohou třeba zimní přikrývky a polštáře Kvalitex.

Základem nerušeného spánku je vhodná přikrývka

Nevíte si s výběrem zimního vybavení ložnice rady? Pojďme si tedy představit jednotlivé druhy zimních přikrývek z naší nabídky:

  1. První kolekce přikrývek s příznačným názvem AntiStress je vyrobena z karbonových vláken, které příznivě působí proti stresu a celkovému napětí organismu a vám tak zaručí klidný a ničím nerušený spánek.

  2. Rostlinu Aloe Vera používali už staří Egypťané, protože věřili, že přispívá ke zkrášlování pleti. Kvalitex věří, že díky přikrývkám z Aloe Vera bude váš spánek zdravější, a že i přes bavlněné povlečení ucítíte její příjemné léčivé účinky.

  3. Poslední kolekcí je Luxus plus. Výplní těchto přikrývek je duté vlákno, které zajišťuje vysokou hřejivost, kterou oceníte zejména v chladných dnech.

Všechny naše přikrývky jsou navíc vhodné i pro alergiky a nemusíte se tak bát, že půlku noci prokýcháte.

Kvalitní polštář, ze kterého vás nebudou bolet záda ani krk

Trpíte po probuzení bolavými zády nebo máte skřípnutou krční páteř? Možná je to nevhodně zvolenou velikostí polštáře anebo jeho slehnutím.

Výplňovým materiálem našich polštářů je kvalitní kuličkové duté vlákno, u kterého můžeme na přání upravit množství a přizpůsobit tak polštář vašim potřebám. Navíc je kuličkové vlákno prakticky nezničitelné a vydrží vám dlouhá léta.

Ušetřete a pořiďte si sadu přikrývky s polštářem

Bojíte se, že vyberete polštář a přikrývku, které se k sobě nebudou hodit? Šli jsme vašim přáním naproti a připravili jsme zvýhodněné sady přikrývek a polštářů, které vás zahřejí i v té největší zimě.