+420 380 602 200 info@kvalitex.cz
Vyberte kategorii magazínu
Tipy na povlečení, které budou vaše děti milovat

Baví vás pořizovat dětem doplňky do pokojíčku a vybavovat tak jejich soukromé království?

Kalendár04. 08. 2022

U těch malých je to radost, milují pohádky a kreslené postavičky na všem, co mají kolem sebe, ale ty starší už na vaše návrhy nemusí reagovat tak nadšeně. Je ale jedna věc, kterou potěšíte malé i velké. Povlečení s motivem, který se jim trefí do vkusu. Jak vybrat to pravé povlečení pro teenagery a co se naopak líbí předškolákům? Nechte se inspirovat našimi radami!

Víly pro malé princezny, pejsci pro malé rošťáky

Miminkům a batolatům je vcelku jedno, v čem spí, hlavně když je poblíž maminka. Tady máte ještě volnou ruku, takže si vystačíte i s jednobarevným povlečením nebo s decentními vzorky, které se vám tolik líbí.

Školkové děti, a zvlášť holčičky, už mívají jasno. Ideálně to musí být růžové, s princeznami, vílami nebo aspoň s jednorožcem. Těch se hned tak nezbavíte, takže radíme si na ně zvyknout. Pořád ale můžete dětský vkus trochu ovlivnit. V našem e-shopu máme povlečení s jednorožci i vílami, ale opravdu pěknými, žádný kýč. Hlavně jde o kvalitní bavlnu, takže opravdu kupujete dětem to nejlepší.

S kluky je to v téhle době jednodušší, ty menší můžete zaujmout povlečením s indiánskými motivy nebo s pejsky, prvňáčci budou nadšení z povlečení se závodními auty nebo se superhrdiny.

Puberťáky ulovte na jejich koníčky a trendy 3D povlečení

Jestli si myslíte, že teď už se konečně přesunete k „dospěláckým“ motivům, střídmé eleganci, decentním proužkům nebo romantickým vzorům ve stylu Provence, tak jste na omylu. Tohle všechno je trapné, jak pro babičku, nuda a rozhodně v ničem takovém spát nebudou. Jen se vžijte do jejich kůže, pozvou si domů kamarády, náhodou neustelou postel, nechají tam tuhle „hrůzu“ a už nikdy nebudou in! Co s tím? Jaké povlečení tedy teenagerům nabídnout?

Až budou v dobrém rozpoložení, ukažte jim naše 3D povlečení! Jestli se s ním setkáváte poprvé, nejspíš vás překvapí úžasně sytými barvami. Jako byste měli skutečnou fotku, ale navíc všechny zvířata nebo objekty působí neuvěřitelně živým dojmem. Pro mladé pány jsme připravili sportovní motivy s fotbalovým stadionem, hokejem nebo golfem. V nabídce máme ale i 3D povlečení s roztomilými štěňátky a koťátky. Která slečna by jim odolala?

Nebo se rádi toulají po přírodě a fotí ji? V tom případě se jim bude úžasně spát v povlečení s motivem podzimního lesa.

3D povlečení máme i v střízlivějším černobílém provedení, kde najdete třeba hudební motivy, měsíční krajinu nebo zamilované vzkazy.

Určitě u svých potomků zabodujete i složením těchto kousků. Všechno je totiž čistá bavlna, která se nesrazí a krásně drží barvu. V dnešní době už se i puberťáci zajímají o udržitelnost, takže uvítají, že nekupujete čínské povlečení z polyesteru, ale kvalitní výrobek českého původu.

Chcete si prohlédnout celý sortiment povlečení pro teenagery a rovnou pár kousků vybrat? Stačí kliknout na náš e-shop!