+420 380 602 200 info@kvalitex.cz
Vyberte kategorii magazínu
Představujeme novou kolekci povlečení Kvalitex

Jako každý rok, tak i letos jsme podle ohlasů našich zákazníků vybírali ty nejlepší a nejžádanější vzory ložního povlečení. A podle těch nejoblíbenějších kousků jsme sestavili novou kolekci ložního prádla, především povlečení.

Kalendár31. 07. 2020

Napříč celým naším sortimentem a všemi současnými kolekcemi jsme obměnili minimálně třicet procent ze všech vzorů, abychom stále drželi krok s dobou a moderními trendy.

Na nové kolekci pracujeme v průběhu téměř celého roku. A i přes letošní lehkou odbočku k výrobě nanovlákenných roušek stále myslíme na skutečnost, že trávíte skoro 30 % svého dne v lůžkovinách. Proto se snažíme, abyste tento nemalý podíl života strávili příjemně.

Elegantní satén

Zatím tou nejoblíbenější novinkou letošního roku je saténové povlečení s proužkem, které vyniká svým elegantním vzhledem. Díky použití velmi jemných bavlněných přízí a vysoké hustotě tkaniny je saténové povlečení velmi příjemné na omak. Jakmile ho jednou začnete používat, těžko budete hledat příjemnější variantu.

Nevšední zajímavostí jsou také saténová prostěradla se vzorem. Vzory prostěradel vybíráme tak, aby ladily k vašemu povlečení a byly krásným zpestřením nejedné ložnice.

Povlečení z francouzské Provence a příprava na Vánoce

U kolekce povlečení Provence jsme rozšířili kombinaci různých vzorů a barev a s jemnými květinami jsme spojili elegantní proužky. Máme radost, že i tato novinka si našla své příznivce a už dnes patří k našim oblíbenějším kouskům.

V současnosti už připravujeme novou vánoční a zimní kolekci. Můžete se těšit na nové flanelové povlečení a samozřejmě nebudou chybět ani vánoční vzory. Víc vám zatím neprozradíme. :)

Věříme, že vám naše výrobky budou i nadále zpříjemňovat spánek. Děkujeme za vaši přízeň.