+420 380 602 200 info@kvalitex.cz
Vyberte kategorii magazínu
Představení nové kolekce – Kvalitex 2022/2023
Kalendár12. 06. 2022

 

Trendy a inspirace v interiérovém designu sledujeme neustále, v průběhu celého roku. A na konkrétních novinkách v naší nabídce jsme pracovali již od letošního ledna a vybrali jsme ty nejlepší kousky, které vás určitě potěší.

Poznejte všechny kolekce povlečení

Na naše stálé kolekce, jako je Standard, Delux, Provence a Luxury collection, úspěšně navázala i nová kolekce Nordic. Dovolte mi proto krátké shrnutí a vysvětlení našich jednotlivých kolekcí.

  • Standard collection – jednobarevné bavlněné povlečení.

  • Delux collection – vzorované bavlněné, krepové a flanelové povlečení.

  • Provence collection – vzorované bavlněné povlečení, inspirované motivy z jihovýchodní Francie.

  • Luxury collection – vzorované i jednobarevné povlečení z bavlněného saténu, inspirované nejnovějšími moderními trendy z bytových interiérů.

  • Nordic collectionpastelové barvy použité v jednoduchých vzorech, inspirovaných skandinávským stylem.

Samozřejmě myslíme i na děti, a proto nabízíme stále oblíbenou Teenager a Baby collection.

Teenager collection je určena hlavně pro věkovou skupinu 3 – 15 let, ale určitě si zde mohou najít svoje oblíbené povlečení i další věkové kategorie.

U baby collection jsme se zaměřili hlavně na šetrný tisk a velmi příjemné a uklidňující pastelové barvy. A protože dospělí nechtějí zůstat pozadu a sladit svoje povlečení s dětskou postýlkou, i u nich získávají vzory na popularitě.

Doplňky pro ložnici i celý interiér

K povlečení neodmyslitelně patří také dekorační povlaky na polštáře, které doplní nejen vaši ložnici, ale mohou i povznést sedací soupravu v obývacím pokoji nebo jakoukoliv jinou část domácnosti nebo kanceláře.

Neméně důležitým doplňkem ložního povlečení jsou i prostěradla. U nich se můžeme pochlubit vedle standardních kolekcí (froté, jersey a bavlněné plátno) také čím dál populárnější kolekcí prostěradel vyrobených z bavlněného saténu, které jsou velmi příjemná, hezká na pohled a navíc se v nich v létě nebudete tolik potit a při chladnějším počasí vám naopak nebude zima.

Napínací prostěradla vyrábíme v provedení s gumou, navlečenou v tunýlku prostěradla, a zakládáme si i na vysoké kvalitě materiálu a preciznímu provedení. Protože kvalita a spokojení zákazníci jsou pro nás na prvním místě.

Ve společnosti Kvalitex se snažíme stále vnímat a sledovat potřeby našich zákazníků. Stále se svými zákazníky komunikujeme a vnímáme samozřejmě i negativní reakce. Z těchto někdy velmi užitečných reakcí se poučujeme a přihlížíme k nim právě při tvorbě nové kolekce.

Věříme, že si z naší nabídky 2022/2023 vybere opravdu každý, protože hlavním cílem je spokojený zákazník.