+420 380 602 200 info@kvalitex.cz
Vyberte kategorii magazínu
Pohodový spánek i v červnovém horku? Vsaďte na letní přikrývky!

Chcete se letos vyhnout nocím, kdy se zpocení převalujete pod přikrývkou a nemůžete usnout? Připravte se na léto s předstihem! Ke kvalitnímu spánku vám kromě večerního větrání pomůže výměna přikrývek.

Kalendár30. 04. 2022

Používáte zatím celý rok jen jednu? Následující řádky vás přesvědčí, že pořídit si letní (a potom i zimní) přikrývku je opravdu dobrý nápad.

Pod přikrývkou budete klidněji spát

Možná si říkáte, že nejlogičtější řešení by bylo spát úplně bez přikrývky. Zkoušeli jste to už? Mnoho lidí tak překvapivě spí mnohem hůř, než když se zakryjí aspoň prostěradlem. Máme to totiž v genech a jsme tak zvyklí od dětství, přikrytí pro nás znamená pocit bezpečí, tělo se samo uvolní a můžete v klidu usnout.

Pod prostěradlem s oblibou spí Italové a Španělé, ale jejich léto je mnohem teplejší, než to naše, a hlavně nemívají v sezóně výkyvy teplot. Můžou se spolehnout na stálých víc jak 30 stupňů od června až do září. Pro naše občas deštivé léto je lepší mít sice lehkou, ale přece jen trochu hutnější přikrývku. Ty, které najdete u nás v e-shopu, mají vevnitř vysoce kvalitní duté vlákno, které je lehké a zároveň zahřeje v chladnějších nocích. Neslehává se, takže vám přikrývka vydrží dlouho krásně načechraná, a prošití přikrývky zajistí, že výplň zůstane stále tam, kde byla při výrobě. Duté vlákno je navíc vhodné i pro alergiky.

Pro samotáře i pro romantiky

Máte chuť si udělat radost a vybavit si jednolůžko? Nebo si chcete užívat blízkost s partnerem a vyzkoušet velkou francouzskou přikrývku? V našem sortimentu najdete všechny typy letních přikrývek. Myslíme i na ty vyšší z vás, stačí vyhledat prodloužené přikrývky.

Letní přikrývky vás překvapí i svou hebkostí, jsou totiž vyrobené z jemného a kvalitního mikrovlákna. Specialitou je řada s Aloe Vera. Tuhle rostlinu používaly ke zkrášlení pleti už ženy ve Starém Egyptě a její blahodárné účinky si můžete vychutnat i vy. Mikrovlákna přikrývek jsme totiž napustili výtažky z této rostliny a jejich působení je efektivní i přes bavlněný povlak. Pokud máte doma jen teplejší povlečení, jako je třeba flanelové, pořiďte si rovnou i nový set povlečení z hladké bavlny.

Všechny letní přikrývky můžete prát v pračce na 60 °C. Duté vlákno navíc schne rychle, takže když se ráno rozhodnete vše vyprat, večer máte prádlo suché. Anebo použijte sušičku na sníženou teplotu.

letní přikrývkou se dobře vyspíte i z horkých nocí. Vyberte si tu pravou v našem e-shopu!