+420 380 602 200 info@kvalitex.cz
Vyberte kategorii magazínu
Oblečte Vaši ložnici do povlečení s vánočním motivem

Vánoční svátky jsou bezpochyby nejoblíbenější z celého roku a s nimi je pochopitelně spojeno nejen pečení vánočního cukroví a nákup dárků, ale i výzdoba našich domovů a pořizování nejrůznějších vánočních dekorací, které tak jako ostatní zboží podléhá modním trendům. Konečný výběr však záleží na osobním vkusu a také na rodinné tradici. V posledních letech Vánoce pronikly i do našich ložnic a povlečení s vánoční a zimní tématikou je stále více mezi zákazníky oblíbené.

Kalendár27. 09. 2019

Vánoce v Kvalitexu 

Naše firma Kvalitex navazuje na dlouholetou tradici textilní výroby v jižních Čechách, povlečení vyniká především tradičními a decentními vzory a to se odráží i v sezónní nabídce ložního prádla, které jsme pro letoští Vánoce připravili.

Typické vánoční barvy jsou dané už velmi dlouho. Červená, zelená a bílá patří mezi stálice, ale samozřejmě se objevují i „trendové barvy“, které cílí nejen na mladší generaci. Naše zimní nabídka tak obsahuje kromě tradičních barev i stále více moderní šedou a modrou barvu. Materiály pro výrobu povlečení volíme vždy vysoce kvalitní, zejména kolekce bavlněného povlečení DELUX vyniká velmi jemnou tkaninou s vysokou hustotou jemných přízí. 

Vánoční trendy

U vzorů jsme se drželi jednoduchých, ale moderních motivů. Oblíbené hvězdy a vločky dodají Vaší ložnici tu správnou sváteční atmosféru. Vybírat můžete z několika barevných kombinací a doladit Váš domov do posledního detailu například i v podobě dekoračních povlaků na polštáře.

Pokud jste milovníci flanelového povlečení jistě si zamilujete novinku SANTA, která je inspirována zejména zahraničními trendy. Měkký a heboučký flanel Vám zároveň zajistí nenahraditelný pocit tepla nejen během vánočních svátku, ale během celého zimního období.