+420 380 602 200 info@kvalitex.cz
Vyberte kategorii magazínu
Objevte eleganci minimalismu s naší Nordic kolekcí

 Je vám blízký minimalistický styl, a přitom sledujete nejnovější trendy? Pak se nechte inspirovat Skandinávií. Ta v sobě spojuje krásnou přírodu, domácí pohodu, smysl pro detail a kvalitu. A právě tu najdete i v naší Nordic kolekci.

Kalendár13. 02. 2024

Při navrhování této kolekce jsme se inspirovali přírodními motivy a střídmostí, která se odráží ve zvolených barvách a vzorech. Nordic kolekce se vyznačuje jemnými pastelovými tóny. Šedé a smetanové odstíny jsou elegantně doplněny prvky modré, zelené a hnědé.

Vedoucí úlohu mezi vzory hrají oblíbená peříčka a rostliny. Nicméně najdete u nás i abstraktní vzory, jako například vzor Frida. A pokud rádi experimentujete s barvami ve své ložnici, pak vás jistě zaujme bavlněné povlečení Shelby s oblíbeným motivem pírek. Povlečení tak můžete otáčet podle aktuální nálady a lůžko bude vypadat pokaždé jinak.

Povlečení v naší nabídce je vyrobeno z oblíbené bavlněné tkaniny Ranforce, která je velmi příjemná na dotek a krásně se v ní usíná. Výhodou našich povlečení je, že je můžete prát na 60 °C a sušit v sušičce. Dávejte si ovšem pozor, abyste své povlečení nepřesušili. A pokud budete následně povlečení žehlit, je vhodné ho nejprve mírně navlhčit. 

Aby byla vaše ložnice dokonalá do těch nejmenších detailů, tak můžete povlečení z Nordic kolekce doplnit samostatnými povlaky na polštáře v různých rozměrech. Vytvoříte si tak libovolné kombinace, které dodají vaší ložnici osobité kouzlo.

 Samozřejmě jsme nezapomněli ani na prostěradla. V přírodních tónech vám rádi doporučíme prostěradla Jersey, která mají velmi příjemný a hladký povrch. Navíc disponují vysokou prodyšností a dobrými absorpčními vlastnostmi. Vyrábíme také prostěradla Jersey s lycrou, na která jsou použity česané příze pro zajištění hřejivého pocitu a nemusíte je žehlit. Velmi zajímavou variantou jsou i saténová prostěradla. Ta díky svému vzhledu dodají vaší ložnici luxus, jsou velmi lehká, prodyšná a skvěle odvádí vlhkost.

 

 

Prohlíželi jste 0