+420 380 602 200 info@kvalitex.cz

V prvé řadě bychom Vás chtěli přivítat na našich webových stránkách a budeme potěšeni, když Vám budou nápomocny při výběru vhodného bytového textilu.

Naše společnost Kvalitex převážně vyrábí ložní textil, ale ve skutečnosti plníme všechny poptávky a přání svých zákazníků. Našimi zákazníky jsou specializované obchody s bytovým textilem, hotely, penziony, ale i veškeré zdravotnická a ubytovací zařízení. Díky vysoké kvalitě zvolených materiálů a vhodným technologickým operacím výroby získávají produkty pod svou značkou Kvalitex vlastnosti vysokého tepelného i omakového komfortu pro Vaše tělo a pokožku.

Je třeba, abychom si všichni uvědomili, že každý trávíme spánkem skoro až 30% svého života a je to jediný odpočinek, který je pro nás nenahraditelný. Z těchto důvodů je potřeba vybírat lůžkoviny, kde materiály, dotýkající se pokožky, jsou vyrobeny z přírodních materiálů, které jsou hřejivé, splývavé a příjemné na omak. Výplňovými materiály rozumíme vysoce kvalitní duté vlákno (ne žádnou náhražku), které splní tepelné požadavky všech zákazníků. Toto duté vlákno je snadné na údržbu a díky tomu je šíření bakterií ve Vašem lůžku značně omezeno.

Aspoň tři krát za rok se snažíme přinášet novinky a to jak desénové tak i produktové. V případě jakéhokoliv dotazu nás prosím kontaktujte na uvedených kontaktech nebo zde na info@kvalitex.cz

Přejeme Vám příjemně strávené chvíle v našem internetovém obchodě a webových stránkách a pevně věříme ve Váš zájem o české výrobky.