+420 380 602 200 info@kvalitex.cz
Vyberte kategorii magazínu
Nové vzory povlečení Provence

Když jsme v roce 2015 přišli s myšlenkou nové kolekce povlečení Provence, netušili jsme, že si ji naši zákazníci tak rychle a hodně zamilují.

Kalendár10. 07. 2020

Obliba jemných květinových vzorů je stále větší a my jsme rádi, že vám letos můžeme představit další novinky inspirované francouzskou krajinou.

Romantika a vůně levandule

Milujete romantiku, jemné květinové vzory a vůni levandule? Pak je kolekce Provence přesně pro vás. Dominují zde jemné květinové vzory. Růže v nejrůznějších barvách, ale i jemné luční květy nebo netradiční vzor s modrofialovými chrpami. To vše na krásném smetanovém podkladě s nenápadnými romantickými vzkazy.

Jako doplněk květinovým vzorům najdete na druhé straně povlečení třeba barevné proužky, sladěné se vzorem, nebo jednu příjemnou barvu bez vzoru.

100% přírodní materiál

Povlečení je ze 100% hladké bavlny a péči o něj zvládnete bez problémů i doma. Materiálu povlečení Provence se také jinak nazývá Ranforce a je velmi jemný a příjemný na omak.

Bavlněné materiály jsou pro výrobu ložního povlečení jako stvořené. Vynikají například svou prodyšností, paropropustností nebo savostí a vysokým komfortem omaku. A přestože je jednou z vlastností bavlny i hřejivost, je povlečení díky své jemnosti a prodyšnosti vhodné i pro letní období.

Vybrat si můžete z mnoha velikostí, od povlečení na jednolůžko až po velké francouzské přikrývky o rozměrech 240x220cm. Všechny varianty nabízíme se zipovým uzávěrem.

Povlečení ve venkovském stylu

Mnoho lidí vnímá kolekci Provence i jako povlečení venkovského nebo selského stylu. Důvodem jsou právě jemné květinové vzory a fialová nebo růžová barva, které v celé kolekci vynikají.