+420 380 602 200 info@kvalitex.cz
Vyberte kategorii magazínu
Co si představíte, když se řekne teplo domova?

„Oheň v krbu tiše praská, v našich srdcích klid a láska, z oblohy se sype sníh, vločky tančí v závějích.“ Takovými slovy může začínat novoroční přání anebo k vám promlouvá vaše fantazie a vy si říkáte, ano to je ta pravá definice pro slova - teplo domova.

Kalendár07. 01. 2022

Každý si teplo domova představuje jinak a každý výklad je správný a jedinečný. My si teplo domova, představujeme jako domov, do kterého se rádi vracíme, protože přináší klid, pohodu, bezpečí a harmonii. Domov, který dokáže zklidnit tělo, mysl i duši a přináší relaxaci po dlouhém a těžkém pracovním dni.

Příjemné doplňky navodí tu správnou atmosféru

Pravé teplo domova nesouvisí s dokonale vyleštěnou podlahou nebo pečlivě vydrhnutými dlaždičkami v koupelně. Ale především s výběrem barvy malby na stěnách, s osvětlením, vhodným nábytkem a také vkusně zvolenými dekoracemi. Dobře vybrané a vhodně umístěné dekorace jako např. květiny, tkaniny a jiné doplňky mohou dokonale navodit hřejivý pocit z tepla domova. Největší význam pro náš odpočinek má bezpochyby ložnice a obývací pokoj.

Zajisté nejčastější místnost, kterou volíme pro náš bezstarostný spánek a relaxaci je ložnice. Výběrem správné přikrývky a polštáře si ušetříte nejednu bezesnou noc. Polštáře z naší výroby obsahují vysoce kvalitní kuličkovou výplň, kterou si můžete případně přizpůsobit i na míru vašim potřebám. Polštář lze velmi lehce naklepat a získáte tak možnost si jej naformovat tak, jak zrovna potřebujete.

Kvalitní a teplá přikrývka je základ

Vhodnou přikrývku pro zimní období je určitě Thermo přikrývka z dutého vlákna, která je tvořena ze dvou samostatných přikrývek. Tato přikrývka vás dokonale zahřeje, protože izoluje teplo. Skvělým a nepostradatelným doplňkem pro vaši přikrývku a polštář je pak flanelové povlečení. Je velmi příjemné na dotek a má vysokou hřejivost. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny a je skvěle prodyšné a dobře odvádí vlhkost. Díky tomu se budete cítit příjemně a v povlečení se nebudete potit.

Odpočívat nemusíte jen v ložnici

Dalším neopominutelným místem pro celkové zklidnění z rušného pracovního dne je obývací pokoj. Tam často dominuje sedací souprava nebo se zde nachází vaše oblíbené křeslo, ke kterému neodmyslitelně patří i teploučká chlupatá deka a pohodlný polštář. Ty pak využijete pro vaše chvíle lenošení anebo ke sledování televize.

Pro chvíle odpočinku vám dobře poslouží i naše luxusní deky s dlouhým vlasem, které svým vzhledem připomínají plyšové kamarády, které si zamilujete na první pohled i dotek. Deky nabízíme ve dvou rozměrech a v mnoha barevných kombinacích. Ať už jde o praktickou černou, svěží fialovou, tradiční béžovou nebo smetanovou či univerzální šedou nebo tmavě šedou. Každý si určitě vybere tu svou, která mu bude perfektně ladit a vyhovovat.

Deky můžete kombinovat s měkoučkými povlaky na polštáře, které zpříjemní vaše chvíle lenošení a dokonale zútulní váš domov. Deky i povlaky můžete využít také na vaší zimní zahradě nebo terase. Tyto chlupaté tkaniny se stanou vaším oblíbeným doplňkem a budou vás doslova naplňovat teplem po celém vašem těle, duši i mysli.

Vyzkoušejte naše výrobky na vlastní kůži a zažijte jedinečné pocity pohody, klidu a dopřejte si zasloužený odpočinek. Pevně věříme, že již nebudete chtít vaše „teplo domova“ opustit.