+420 380 602 200 info@kvalitex.cz
Vyberte kategorii magazínu
Chcete trendy minimalistickou ložnici? Inspirujte se skandinávským stylem!

Skandinávie, to jsou drsné fjordy, nádherná příroda, ale i kolébka trendu minimalistických interiérů a stylu hygge, který odráží domácí pohodu.

Kalendár17. 06. 2021

Všechny tyto aspekty byly inspirací pro naši kolekci Nordic, kterou jsme představili na konci roku 2020. Jaká je?

​Vedou tlumené barvy a zajímavé vzory

Při tvorbě naší kolekce jsme se zaměřili na přírodní motivy a určitou jednoduchost, která se odráží jak v barevnosti, tak ve zvolených vzorech. Nordic collection je laděná do pastelových, nepříliš výrazných barev. Vedle odstínů šedé a smetanové jsou na povlečení prvky v modré, zelené a hnědé barvě.

Kromě oblíbených přírodních vzorů peříček a rostlin jsme zařadili i abstraktní vzory, které působí víc stroze a minimalisticky, jako například vzor Frida nebo jarní novinka – Frida v bílé barvě.

Povlečení šijeme z oblíbené bavlněné tkaniny Ranforce, která je velmi příjemná na dotek a skvěle drží barvy, takže se novými vzory kolekce Nordic budete moci kochat i po mnoha vypráních.

​Změňte ložnici jen otočením peřiny

Pokud rádi měníte barevnost postele, určitě se vám bude líbit bavlněné povlečení Astrid, které má (podobně jako další kousky v naší kolekci) rubovou stranu povlečení jinou než lícovou. Jeden týden tak může být vidět květinový nebo abstraktní vzor, druhý týden proužky nebo barevně reverzní vzor, jako je ten u bestselleru Shelby.

Veškeré ložní povlečení Nordic můžete doplnit samostatnými povlaky na polštáře v různých rozměrech. Pokud použijete například povlaky Frida bílá k povlečení Frida nebo naopak, zjistíte, že i malé detaily dodají vaší ložnici šmrnc.