+420 380 602 200 info@kvalitex.cz
Vyberte kategorii magazínu
Aktuální trendy ve vaší ložnici

V ložnici trávíme značnou část života a pro každého je příjemné, když si v posteli může odpočinout a cítit se dobře. Když vaše postel navíc dobře vypadá, je to příjemný bonus.

Kalendár10. 09. 2020

Stylové a vkusné povlečení může potěšit oko vás i vašich návštěv.

Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je síla. A není tomu jinak ani v případě ložního povlečení. Trendy moderní doby se vrací k základním prvkům a domněnky se stávají skutečností.

Síla jednobarevného povlečení

Ani my jsme nechtěli zůstat pozadu a nechali jsme se inspirovat současnými trendy. Proto jsme v loňském roce zařadili do své nabídky jednobarevné bavlněné povlečení, které se u našich zákazníků setkalo s ohromným úspěchem.

Velká oblíbenost jednobarevného povlečení byla impulsem pro další krok – saténové povlečení s jemným proužkem, které u nás najdete v mnoha barvách. Povlečení z bavlněného saténu je velmi příjemné na omak, až překvapivě snadné na údržbu a navíc působí luxusním dojmem na pohled.

Jednoduché a funkční provedení

Všechna jednobarevná povlečení máme standardně skladem v provedení se zipovým uzávěrem. Nevyhovuje vám? Pro zájemce dokážeme vyrobit i zapínání hotelového typu, tedy s tzv. hotelovou kapsou. Tu oceníte zejména v ubytovacích zařízeních, díky snadné a rychlé manipulaci s povlečením.

Bavlněné povlečení je sice levnější variantou, ale jeho vysoká hustota dostavených přízí zajišťuje velkou pevnost materiálu a to i při častějším praní.

Další výhoda bavlněného povlečení je vysoká hřejivost a zároveň prodyšnost. Na rozdíl od syntetických náhražek totiž nemá povlečení z přírodní bavlny vlastnost skleníkového efektu a vy tak budete moct v klidu a nerušeně spát celou noc.