+420 380 602 200 info@kvalitex.cz
Vyberte kategorii magazínu

Kategórie

3D povlečení – potisky, které vás přenesou do vesmíru i na fotbalový stadion

3D povlečení je hitem už několik sezón. Není divu, většinou jde totiž o kousky, které jen tak nepřehlédnete a díky kterým vdechnete své ložnici jedinečnou atmosféru.

Kalendár13. 01. 2021

Zapomeňte na skandinávský minimalismus, kterého je všude plno, a vyberte si něco originálního.

​Živé barvy, které nevyblednou

Na 3D povlečení si okamžitě všimnete sytých barev, díky kterým vypadají obrázky velmi realisticky, skoro jako kvalitní fotografie. Tohoto efektu dosahujeme díky digitálnímu tisku. Nepoužívají se šablony, tak jak je to u klasických kousků, ale na látku se aplikují barvy podle virtuálních předloh. Proto jsou obrázky na povlečení prokreslené do nejmenších detailů a stíny mají hloubku.

Tiskneme na kvalitní bavlnu, která se nesepere, takže vám koupené kousky vydrží dlouho jako nové. Prát můžete na 40 °C a klidně použijte i sušičku, jen nezapomeňte obrátit povlečení naruby a nechat ho tak i při žehlení.

​Pro teenagery, sportovce i cestovatele

3D povlečení se hodí pro všechny věkové kategorie. Nadšené z něj budou vaše dospívající děti, protože je to něco jiného, než „konzervativní a nudné“ jednobarevné povlečení nebo „kytičkové povlečení pro babičku na chalupu“. Do pokoje, kde se po zemi válí kopačky a na stěně visí Messi, se opravdu víc hodí povlečení s motivem fotbalového stadionu, než s šedými puntíky.

Potisky s mapou a s fotkami známých památek potěší cestovatele. Možná to ale bude mít za následek nespavost, když budou plánovat, kam všude se ještě musí podívat. Zato povlečení s vesmírem nebo měsícem v úplňku je jako stvořené pro klidný odpočinek.

Láká vás vyzkoušet, jak bude tohle povlečení vypadat ve vaší ložnici? Nechte se inspirovat v kategorii 3D povlečení s digitálním potiskem. Vyberte si, objednejte a během pár dní ho máte doma. Zakládáme si totiž nejen na kvalitě výrobků, ale i na rychlosti dodání. Udělejte si radost ještě dnes.