Český výrobek

Vlněné ložní výrobky merino

Obliba vlněných výrobků merino stále stoupá. Je to především kvalita, dlouhá životnost, ale i komfort při dotyku s pokožkou, které dělají z vlněných výrobků merino absolutní jedničku na tuzemském i zahraničním trhu. Oblíbená je zejména vlna alpaka z jihoamerické lamy a kašmír z kozy angorské. Z těchto merino vln jsou následně vyráběny kvalitní přikrývky, polštáře anebo chrániče matrace.

Kvalita vlny merino se odvíjí také od původu živočicha a prostředí, v němž žije. Jste-li limitováni rozpočtem, vsaďte na evropskou merino vlnu, která je sice drsnější, zároveň ale cenově dostupná. V případě, že požadujete maximální hebkost a příjemný materiál na omak, poohlédněte se po australském merinu, kašmíru anebo merino vlně alpaka. Všechny zmíněné merino vlny jsou součástí naší nabídky.

Řadit podle: Počet zboží: Zobrazuji 11 z celkového počtu zboží 1

Vlněná dětská deka 100x150cm ovečka - evropské merino

Vlněná dětská deka 100x150cm ovečka - evropské merino
Vlněné deky jsou vyrobeny z evropských vlněných merino vláken. Tato vlna je jemná, vzdušná a velmi hřejivá. Výrobek má antialergický účinek.
Detail výrobku -
Skladem
688,-
vč. DPH
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku