Registrace velkoobchodního zákazníka

Velkoobchod na těchto stránkách je připraven pro specializované kamenné prodejny a e-shopy s bytovým textilem, kde se uživatel může přihlásit a budou mu zpřístupněny velkoobchodní ceny pro jeho pohodlný nákup. Dalšími zákazníky jsou hotelové subjekty, penziony, domovy důchodců, domovy mládeže, ale i zdravotnická zařízení. V případě, že si zákazník nevybere z produktové nabídky obchodu, zašlete na info@kvalitex.cz Vaši poptávku a my na ni okamžitě zpracujeme co nejlepší nabídku.

Návod k registraci a prvnímu přihlášení:

  1. Uživatel se pouze zaregistruje, kde požadujeme jen základní indentifikační údaje firmy. 
  2. Po této registraci zákazník obdrží e-mail s odkazem. Po kliknutí na tento odkaz si zákazník zvolí přístupové jméno a heslo. 
  3. Po předešlém kroku bude zákazníkovi povolen vstup do on-line velkoobchodu administrátorem. 
  4. Povolení velkoobchodního partnera trvá maximálně 1 pracovní den.
  5. Poté se již zákazník může přihlásit do velkoobchodního e-shopu, kde se mu již zobrazí velkoobchodní ceny celého sortimentu.
Tučně: jsou označeny povinné položky, bez jejichž vyplnění nelze registraci odeslat.

informace o Vás

Provozovatel internetového obchodu Kvalitex.cz se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou dle zákona přísně zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a Vámi. Zpracování a nakládání s osobními údaji probíhá v souladu s platnými právními předpisy.

Kontakty na Vás

Na e-mail Vám zašleme kopii každé objednávky

Na mobil Vám budeme volat, abychom urychlili vyřízení Vaší objednávky, pokud bude potřeba v objednávce něco upřesnit, pro sdělení přesného termínu dodání, řidič se s V ámi bude chtít domluvit, kdy budete doma pro předání zboží, atp.

firemní údaje

Zadáte-li firemní údaje, bude název firmy doplněn do dodací i fakturační adresy.

firemní údaje

Fakturační adresa

Typ ubytovacího zařízení

Dodací adresa

Po odeslání Vaší registrace budou Vám bude odeslán mail na Vámi zadanou mailovou adresu. V mailu bude uveden odkaz, na který kliknete a vyberete si tím u nás své přihlašovací jméno a heslo.
Teprve pak bude Vaše registrace úplná a platná (Tento postup vyžaduje zákon o ochraně osobních údajů).

Opište kód z obrázku:
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku